ZAGROŻENIE EPIDEMIOLOGICZNE

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 27 lutego 2020 r. (D.z. U. z 2020 r. poz. 325),  w celu zapobiegania zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej u ludzi,

od dnia 13.03.2020 r. biuro Spółki DOM Zarządzanie Nieruchomościami zostaje zamknięte dla obsługi bezpośredniej petentów do odwołania.

Biuro będzie pracowało normalnie w godzinach w poniedziałki od 8.00 do 16.00, wt.-piątek od 7.00 do 15.00, lecz kontakt z pracownikami będzie możliwy wyłącznie drogą telefoniczną i mailową. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Wszyscy są do dyspozycji Państwa, zlecamy konieczne naprawy, udzielamy wszelkich informacji zarówno czynszowych jak i technicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić sprawną obsługę nieruchomości w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Osoby, które były nieobecne na zebraniach wspólnot mieszkaniowych, które już się odbyły i otrzymały korespondencję w sprawie uzupełnienia podpisów na listach do głosowania prosimy o odsyłanie w formie listowej lub drogą mailową (skan).

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach bezpośrednich i nie wychodzenie z domu bez konieczności.

Prosimy o zachowanie rozsądku i rozwagi. Potraktowanie zaistniałej sytuacji z należytą powagą jest niezbędne.

Dodaj komentarz